B Колодяжненській філії ОНЗ «Миропільська гімназія» відбулось урочисте свято, присвячене Дню знань

Перший раз у перший клас

2 вересня 2019 р. в Колодяжненській філії ОНЗ «Миропільська гімназія» відбулось урочисте свято, присвячене Дню знань.

9 чудових першокласників влились у дружню шкільну родину.

З привітальним словом до учнів звернулась зав. філією  Бабіч І.М.

Першокласники отримали подарунки від депутатів селищної ради Лариси Миколаївни і Віктора Сергійовича Бідюків та старости села Поліщука Віктора Миколайовича, який привітав школярів та вчителів   з початком нового навчального року  і побажав гарних успіхів у навчанні.

На святі лунали пісні «Рідна школо», «Школа», «Україна» у виконанні учнів Карини Шершун та Юлії Осадчої, а пісню «Першокласники» заспівали Еріка Болтнєва та Денис Виговський.

Ведучими свята були вчителі школи Наталія Станіславівна Постна та Вікторія Вікторівна Косюк.

Директор Колодяжненського СБК

Н.В. Самофалова