«Спаси і збережи Свята Покрово»

Дата: 15.10.2019 09:42

Ми щасливі, що народились і живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі. Тут жил наші діди, прадіди, тут живуть  наші батьки, тут коріння роду українського, що сягає козацької сивої давнини.

11 жовтня 2019 року в приміщенні Колодяжненського Будинку культури відбулося свято до Дня захисника України – «Ми вірні заповітам прадідів», яке відзначається в Україні 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці.

Це свято українського козацтва, свято захисників Вітчизни, добровольців і військових, волонтерів, дітей і дорослих, хто в різний спосіб захищають нашу країну.

Учасники свята розповіли історію виникнення Українського козацтва. Лунали вірші про відважних захисників, згадали хвилиною мовчання всіх загиблих учасників національно-визвольних рухів ХХ століття, учасників Революції Гідності та тих, що захищали кордони на сході України.

На святі звучали пісні: «Родина», «Молитва за Україну», «Хай завжди буде мир» - у виконанні Шершун Карини та Осадчої Юлії, а пісню «Повір у чудеса» виконали Мельник Анна та Поліщук Анастасія.

У святі приймали участь учні школи: Поліщук Юрій, Васількова Олександра, Слободенюк Світлана, Мельник Карина, Федорчук Мирослава, Білоус Віталій.

Сільським бібліотекарем Пясківською Н.П., була підготовлена книжкова виставка під назвою «Героїчна слава захисників України» та представлені фотографії героїв односельчан учасників АТО.

Учні молодших класів (учитель Голяницька Л.Л.) провели спортивне змагання «Козацькі забави», конкурси, ігри та вікторину.

Хай завжди в наших сім’ях поселяться Любов, Повага, Достаток.

Щастя Вам усім і Миру наші дорогі козаки-захисники.

Директор Колодяжненського СБК

Самофалова Н.В.