З 28 по 4 жовтня в Миропільському ЦРД проходитиме "Кольоровий" тиждень

Дата: 29.10.2019 14:29

Світ такий чудовий – різнокольоровий

З 28 по 4 жовтня в нашому ЦРД заплановано канікулярний тиждень – «Кольоровий». Мета тижня – це створення сприятливого психологічного комфорту в садочку, розширення та збагачення емоцій дітей, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу та світу інших людей.
Кожний день особливий. Він присвячений якомусь кольору і має свою тему.
Розпочався тиждень із зеленого кольору. Понеділок – день зелений, ніжний, лісовий, приємний. Тема: «Бережи життя на землі». Протягом дня були заплановані різні заходи: ранкова гімнастика, бесіди про колір, психогімнастика, медитації, ігри та розваги. Вихователь середньої групи «Парасолька» Гончарук Н.Д. навчала дітей змішувати кольори, щоб знайти потрібний. Діти дізналися цікаві речі про зелений колір, активно працювали, вчилися краще пізнавати себе.
Кожна група була наповнена повітряними кульками, дитячими коробкам, сюрпризами, добротою, посмішками. Відповідна барва була присутня в одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах.