В логопедичній групі «Калинка» відбулося осіннє свято «ЧАРІВНІ ПАРАСОЛЬКИ ОСЕНІ»

Дата: 06.11.2019 12:07

05.11.2019 року в логопедичній групі «Калинка» відбулося осіннє свято «ЧАРІВНІ ПАРАСОЛЬКИ ОСЕНІ». Діти чекали Золоту Осінь, а натомість прийшли без запрошення Ангіна та Грип. Але малята не злякалися, із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляли осінь за її красу та врожаї. Прогнати усіх мікробів та перемогти хвороби Ангіну та Грип допоміг Айболить. Цікаві ігрові сюрпризи підготував для дітей Вітерець. Дошкільнята з ним залюбки потанцювали в осінньому лісі. Батьки аплодували та пишалися своєю талановитою малечею. Дочекавшись Золоту Осінь, натанцювавшись і відпочивши від душі, всі діти залишалися задоволеними та щасливими. Малята подарували усім позитивні емоції та гарний настрій, отримавши натомість солодкі подарунки.
Дякуємо усім педагогам (музичному керівнику Міщенко О.Ю., вчителю-логопеду Цьомик М.О., вихователям Панчук С.В., Панасюк Н.П.,Фещук І.С.) за згуртування дитячого колективу, сім'ї, ЦРД та створення сприятливого психологічного клімату.