Осіннє свято в молодшій групі «Парасолька»

Дата: 06.11.2019 12:17

Сьогодні на осінньому святі повеселилися діти молодшої групи «Дзвіночок». Вихователі Бабій О.В., Білецька Л.М.та музичний керівник Міщенко О.Ю. зуміли створити неповторну атмосферу свята та передати настрій осінньої пори, коли природа готується до зими. Дошкільнята кружляли у запальному таночку з осінніми листочками, із задоволенням розповідали вірші, співали чудові пісеньки, грали в осінні ігри. Згодом на свято завітав Горобчик (вчитель-логопед Цьомик М.О.), який «запалив» усіх своїм настроєм. Окрасою свята стали «Танок Горобинок», «Танок Їжачат», а також «Танець Жабок». Традиційно, по завершенню свята, Їжачок (практичний психолог Бабич Т.А.) пригостив малюків смаколиками.