Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

В Миропільському ЦРД відбулося спортивне свято «Сміливі рятівники"

«НАША БЕЗПЕКА – У НАШИХ РУКАХ!»
Навчання підростаючого покоління азам безпеки є невід’ємною частиною навчального процесу кожного дитсадка. Людину необхідно з перших кроків по землі привчати – як можна чинити, а як ні. Однак найголовніше, кожен з нас повинен усвідомлювати про ту небезпеку, яка чатує на кожному кроці, а також як діяти. 
Саме тому, 13.11.2019 року в рамках обласного «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності» в Миропільському ЦРД відбулося спортивне свято «Сміливі рятівники" між командами учнів першого класу КУ "МИРОПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів" та дітьми старшої групи «Ромашка (інструктор з фізкультури Беркута А.О., вихователь Морозюк І.П., учитель Березенська М.В.) 
Команди "Відважні" та "Сміливі" змагалися в естафетах, де показали уміння та навички надавати допомогу собі та близьким, швидко та вміло гасили вогонь водою, рятували від диму друзів-звірят.
До дітей на самокаті приїхав Незнайко(вихователь Лобода О.В.), разом з гравцями спробував себе у професії відважного борця з вогнем та навчався правилам безпечної поведінки. Всім було цікаво та повчально. Діти переконалися, щоб бути пожежником потрібно займатися спортом - бо це є здоров'я та сила.
В кінці змагань усіх учасників було нагороджено медалями.« повернутися до списку новин