Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Соціальний конкурс "Дельта Милосердя"

соціального конкурсу "Дельта Милосердя" створений для благодійних фондів та громадських організацій Миропільської громади. Благодійні фонди та громадські організації Миропільської громади мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя”. Проект створено для підтримки благодійних фондів України. В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях:
- в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування;- в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби.Участь безкоштовна!5 вересня відбулась прес-конференція з приводу старту першого конкурсу "Дельта Милосердя", з якою можна ознайомитися за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk .Для участі необхідно:1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково). 2. Розмістити на сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/ (обов`язково)3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях).Взяти аплікаційні форми для проекту, “візитки” та ознайомитися детальніше з умовами проекту та членами журі можна на сторінці проекту https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/Проекти та візитки організацій прийматимуться до 17 грудня 2019 року включно.
Задалегідь вдячні за підтримку проекту “Дельта Милосердя”! З повагою, Юлія менеджер проекту “Дельта Милосердя”тел.: +38 067 622 62 82email: grant@deltabank-online.com.ua

 « повернутися до списку новин