В рамках місячника безпеки, малята Миропільського ЦРД переглянули театралізоване дійство «Щоб не трапилось біди, пам’ятайте правила завжди!»

Дата: 19.11.2019 11:08

18 листопада, в рамках місячника безпеки, малята усіх вікових груп Миропільського ЦРД з великим задоволенням переглянули театралізоване дійство «Щоб не трапилось біди, пам’ятайте правила завжди!». Вистава була повчальною для дітлахів. Ростові ляльки – Маша та Ведмідь, Вовк, Зайчик, Леопольд та Лисичка повторили з малюками правила безпеки життєдіяльності. Діти дізналися, як поводитись з електроприладами і незнайомими людьми на вулиці, ознайомилися з правилами поведінки на воді та з правилами дорожнього руху. Між правилами поведінки були розважально-навчальні програми,вікторини, ігри, танці. Дітвора була в захваті. Гарний настрій і дзвінкий сміх супроводжував їх протягом усього дійства.