Відбулася зустріч з народним депутатом України Сергієм Кузьміних

19 листопада в адмінприміщенні Миропільської селищної ради відбулася зустріч народного депутата України Сергія Кузьміних з жителями громади. Під час заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі “запитання – відповідь“  із присутніми у залі.

Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: ремонту доріг загального користування, закінчення робіт по термосанації КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», проведення медичної реформи, забезпечення Миропільського терцентру технічними засобами, ремонту водонапірної башти тощо. Сергій Кузьміних провів прийом громадян з особистих питань. Також зустрівся з активом підприємців громади, які звернулися зі пропозиціями щодо змін до закону про застосування касових апаратів  з 1 січня 2020 року.