21 листопада в КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія" було проведено ряд заходів до Дня Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 15:14

21 листопада в КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія" було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування гідності та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Розпочався ранок хвилиною патріотичного виховання на тему «Повага до українських символів», який провели для учнів початкових класів соціальний педагог Коваль Ю. О. та психолог Левківська Ю.С. Для старших учнів цікавий  урок-екскурсію в шкільному музеї з переглядом фільму: «Події на майдані» провела вчитель історії Клименко Ю. С. Класоводи та класні керівники в своїх класах провели години спілкування з учнями на тему «Україна – гідна свободи». Класні керівники 9-б Солоха Л. П. та 10-б Палажук К. А. з своїми учнями підготували пізнавальні презентації  на тему «Революція Гідності» та «День гідності та свободи».