І свічка плакала в скорботі…

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Головне у діяльності бібліотеки по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію.

23 листопада 2019 року користувачі Миропільської селищної бібліотеки стали учасниками хвилини пам'яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 роках. Молоді читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, переглянули  відео – спогад  «Про Голодомор в Україні 1932-1933 років». Бібліотекар підготувала  книжкову виставку «І свічка плакала в скорботі…»