Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

У Миропільському ЦРД відбулася театралізована вистава «Гриб Боровик»

Всім відомий вислів: «Казка вчить, як на світі жить». У будь-якому віці казка завжди цікава. Вона відкриває щось таємниче і хвилююче. У казках трапляються чарівні пригоди, існують незвичайні речі, рослини і тварини у ній уміють розмовляти і робити все те, що і люди. Слухаючи їх у дитинстві, малята несвідомо накопичують досвід «життєвих ситуацій», вони переживають всі емоції разом із казковими героями: веселяться, сумують, намагаються застерегти від зла та небезпеки, дуже радіють, коли мають змогу допомогти. Улюблені герої стають зразками для наслідування. Тому дуже важливо, щоб усвідомлення «казкових уроків» починалося з раннього віку.
Ні для кого не секрет, що казка — один із найдоступніших видів передачі інформації дітлахам. У стислій ненав'язливій формі казка дає можливість повідомити дітям основні життєві цінності, поділитися досвідом. 
26 листопада у Миропільському ЦРД відбулася повчальна, цікава, весела театралізована вистава «Гриб Боровик», за допомогою якої діти старшої групи «Ромашка» без зусиль засвоїли знання про різні види грибів. 
Як майстерно діти виконували ролі! В костюмах, з різними атрибутами, під музику герої, перевтілившись, відчували себе акторами. А режисерами були вихователь Морозюк І.П. та Міщенко О.Ю. Діти отримали не лише насолоду від гри, але і розкрили свої таланти.« повернутися до списку новин