Житомирська область, Житомирський район

Учні КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст." подарували спектр новорічних свят мешканцям Камінського будинку для людей похилого віку

Новорічні свята - час добра, подарунків, приємних емоцій, духу родинного затишку та тепла людських сердець.

Учні Миропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирішили подарувати весь спектр новорічних свят Камінському будинку для людей похилого віку. Уже другий рік поспіль вони разом зі своїми педагогами  вітають  самотніх дідусів і бабусь з днем Святого Миколая, даруючи їм солодкі подарунки та частинку своєї душі.  Після зустрічі діти сказали: "Нам дуже приємно бачити щасливі очі цих людей, які приймають нас з теплом у серці! Сподіваємося, що нам вдалося їх трішки потішити та додати в їхні життя позитиву і радості!"