Педагогічний флеш – тренінг «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах НУШ»

Дата: 03.01.2020 15:57

Фото без описуНовий робочий рік вчителі початкових класів навчальних закладів громади розпочали з педагогічного флеш – тренінгу, який пройшов на базі КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія». На заході були також присутні вчителі  ОНЗ «Романівська гімназія» : С. А. Волтарніст, Т. О. Мартинова, Н. М. Фещенко, О. А. Вітюк. Директор гімназії Власюк С. В. привітала присутніх з Новорічними  і Різдвяними святами. Учитель початкових класів Лук’янчук Т. Є. наголосила на необхідності підвищення професійної компетентності учителя в умовах НУШ. А вчителі Романівської гімназії поділилися досвідом з організації креативного простору: майстерки, тренінги. Така спільна робота налаштовує на творчість, саморозвиток і самовдосконалення. Модератором заходу була методист з початкової та дошкільної освіти навчальних закладів громади Тетяна Лук'янчук.