Інтенсив "STEM: світ інноваційних можливостей"

9 січня на базі КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбувся семінар – практикум учителів природничо – математичного циклу ЗЗСО громади «STEM: світ інноваційних можливостей». Учасників заходу привітала директор гімназії Світлана Власюк. З інноваційною STEM - технологією, особливостями впровадження напрямів STEM-освіти у  закладах освіти та шляхами підвищення ефективності інновацій ознайомив присутніх учитель математики Віталій Лук’янчук.

Про особливості  у створенні  STEM-проектів розповіла учитель біології Катерина Рожко. Інформацію про практичне застосування та STEM-ресурси  підготувала ЗДНР Ірина Яцкова. ЗДМР Оксана Гуменюк анонсувала про хід проведення та організацію інженерного тижня у школі. У практичній частині семінару групи учителів мали можливість бути учасниками STEM-уроків та вправ з командної роботи.  Модератором навчального семінару-практикуму виступила Інна Гиндич, методист учителів природничо – математичного циклу  закладів освіти громади.