Житомирська область, Житомирський район

У КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" вшанували пам'ять про загиблого воїна Олександра Атаманчука

5 років... Минуло цілий 5 років відколи неоголошена війна під назвою АТО/ООС чорним вороном ввірвалась в наше селище. 20 січня 2015 року вона  забрала життя справжнього, хоч і надзвичайно юного, героя, випускника нашого навчального закладу - Олександра Атаманчука. Сьогодні в холі рідної школи зібрались педагоги, учні, весь персонал, щоб вшанувати його світлу пам*ять.

Надзвичайно юне, сповнене енергії та віри в майбутнє життя мало б ще довго радувати усіх своєю присутністю та доля розсудила інакше... Він загинув, захищаючи сувернітет та територіальну цілісність України.
Захисника України, нашого героя - Олександра, народили і виховали люблячі батьки - Оксана Василівна та Олександр Володимирович. Висловлюємо слова глибокої вдячності за сина-патріота, який не шкодуючи власного житття захищав український кордон і виборював мир для всіх нас.
Усі присутні на лінійці переглянули кадри зі спогадами про Сашу, його найрідніших людей, ознайомились з життєвим шляхом героя та вшанували пам*ять хвилиною мовчання.
Ти, Сашо, не гасни, нам весь час світи
Ясним вогнем,на промінь схожим.
І віримо, що Ти серед святих
Перебуваєш там у Царстві Божім.

Герої не вмирають!
Слава Україні!