Для мене ти одна єдина – Соборна, вільна Україна

«Для мене ти одна єдина – Соборна, вільна Україна»

22 січня 2020 року в приміщенні Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбулась година історії під назвою: «Для мене ти одна єдина – Соборна, вільна Україна», присвячена Дню Соборності України.

Соборність України – одна з важливих тем історії нашої країни. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

Учитель історії, Костюк В.В., розповіла присутнім про історичне значення Декларації про об’єднання УНР і ЗУНР (Акт злуки). Учнями школи було зазначено, що слово «Соборність» включає в себе єдність і згуртованість.

Директором СБК с. Колодяжне було прочитано вірш «До українців».

Сільським бібліотекарем була підготовлена книжкова виставка «Історія Соборності України».

Такі заходи допомагають виховувати у дітей повагу до своєї Батьківщини, її історії та держаних свят, вшановувати борців за незалежність України.

Директор Колодяжненського

Самофалова Н.В.