Дата: 29.01.2020 14:53

В КУ «Миропільський Будинок культури» провели вечір-спогад «Вони загинули за Україну», присвячений Дню пам’яті героїв Крут. Учасники художньої самодіяльності  декламували тематичні вірші та розповіли про єдиного учасника тих кривавих подій Матвія Данилюка, який дожив до здобуття Україною незалежності.  «Битва під Крутами» – символ героїзму української молоді. Тоді холодного січневого дня 1918 року в нерівному бою проти переважаючих сил ворога виступили зовсім юні, але нескорені захисники своєї Батьківщини.
Подвиг українських юнаків, які своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії символом національної честі та нескореного духу нашої нації.