«Їх перший і останній бій» - під такою назвою відбувся урок історії в Колодяжненській філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія»

Дата: 29.01.2020 14:59

«Їх перший і останній бій»

29 січня 2020 року в приміщенні Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбувся урок історії присвячений Дню пам’яті героїв Крут.

Учитель історії, Костюк В.В., розповіла присутнім про історію України, яка була написана кров’ю, було продемонстровано документальні фільми про бій під Крутами. Учні розповіли вірші присвячені молодим хлопцям, які поклали своє життя за свободу, волю, та незалежність нашої країни.

Своєю самопожертвою вони наказують: - «Живи Україно, живи». «Живи! – Бо ми за це померли». Цей урок – це патріотичне виховання наших дітей, це любов до своєї Батьківщини, до нашої неньки України.

В сільській бібліотеці було підготовлено книжкову виставку під назвою «Пам’ятаймо наших героїв».

Директор Колодяжненського СБК

Самофалова Н.В.