Педагогічний діалог "Екологічна обізнаність та ерудованість"

Під такою назвою  відбулася зустріч учителів природничого циклу закладів освіти громади. Захід організовано 7 лютого на базі КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Директор закладу Тетяна Гиндич привітала учасників семінару і побажала продуктивної і плідної роботи. Учитель біології Інна Пудайло розпочала майстер – класи зі застосування цікавих прийомів для розвитку критичного мислення.

Своїм досвідом також поділилися учителі: Юлія Рибальченко, Тетяна Васильєва, Олеся Данилюк, Лариса Солоха, Інна Бабич. У ході конструктивного діалогу учасники заходу ще раз переконалися, що під екологічною обізнаністю розуміється не просто знання основ екології,  але й уміння адекватно сприймати екологічні проблеми. На завершення заступник селищного голови Тамара Гриб  розповіла присутнім про перспективи освітньої галузі громади.