Житомирська область, Житомирський район

В адмінприміщення Миропільської селищної ради відбулася зустріч із головою Житомирської обласної профспілкової організації працівників державних установ

18 лютого в адмінприміщенні Миропільської селищної ради відбулася зустріч із головою Житомирської обласної профспілкової організації працівників державних установ Закусилом Петром Івановичем.

Розпочалася зустріч із обговорення ролі профспілок у захисті прав працівників, дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах. Петро Іванович розповів про проблемні питання, які виникнуть при прийнятті нового Закону України "Про працю".

Також усі бажаючі мали змогу отримати відповіді на питання, які виникають між роботодавцем і працівником.