Слава героїв не згасне

Дата: 21.02.2020 10:01

20 лютого вся наша країна вшановує подвиг учасників Революції Гідності та увічнення памяті Героїв Небесної Сотні.

В приміщенні Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбувся патріотично-виховний захід під назвою «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» присвячений памяті Героям Небесної Сотні.

Вчителька української мови та літератури Н.С. Посна розповіла про трагічні історичні події, що сталися на Майдані Незалежності починаючи з листопада 2013 по лютий 2014 років. Про силу духу, відважність, стійкість, про героїв, які захищали права людини, принципи демократії та незалежність нашої країни.

На заході було продемонстровано документальний фільм «Небесна Сотня ангелів». Учні читали вірші, промовляли молитву за тих, хто поклав свої голови за наше майбутнє. Тримаючи ангелів в руках хвилиною мовчання в шанували пам'ять загиблих воїнів Небесної Сотні. У виконанні Осадчої Юлії та Шершун Карини прозвучала пісня «Мальви».

В сільській бібліотеці до річниці Революції Гідності було підготовлено документально-ілюстративну виставку під назвою «Герої не вмирають».

Директор СБК Самофалова Н.В.