Житомирська область, Житомирський район

В Колодяжненському сільському клубі відграли виставу «Хоть з мосту в воду головою»

Жіноче Міжнародне свято в Колодяжному завжди приходить з новою виставою сільських аматорів сцени.

В цьому році актори відтворили на місцевій сцені п’єсу-комедію Марка Кропивницького «Хоть з мосту в воду головою». В ній йдеться про в’юнку «бестію» жінку, яка вміє завжди вийти сухою з води і все звернути на свого мужа. Цю в’юнку «бестію» Зізі зіграла Ірина Присяжнюк. Її чоловіка, головного героя, обивателя Харька, зіграв Ігор Карасюк. Пана Кочержинського, дворянина – Василь Слободенюк, а його жінку, пані Кочержинську (Мусю) – Руслана Васількова.

Коханця Зізі, Закрутько-Отвертинського вдало зіграв Дмитро Бедін. Усім глядачам сподобалась гра Карини Шершун, котра зіграла роль Лукерки, покоївки Зізі. Тепло аплодували також і Сергію Ярошу( парубок-посланець Тиміш) та Руслану Стояновичу (Сенька, наймит Харьків ).

Щирим сміхом та оплесками дякували глядачі самодіяльним аматорам сцени.