Про  проведення загальних зборів громадян за місцем  проживання

Дата: 11.03.2020 15:46

Миропільська селищна рада

Романівського району

Розпорядження

селищного голови

18            10      березня            20

------- від “-------“---------------------200- року

Про  проведення загальних зборів

громадян за місцем  проживання

1. Відповідно ст.8 ст.42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в

Україні», провести загальні збори громадян за місцем проживання на підвідомчій раді території відповідно графіка  (додається).

1. Включити до порядку денного загальних зборів громадян наступні

питання:

- Звіт селищного голови про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миропільської селищної ради за 2019 рік.

- Про санітарну очистку та благоустрій  підвідомчої території.

- Про стан охорони громадського порядку та  профілактика злочинів  і  правопорушень на території ради.

- Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                           В.П. Гиндич

до розпорядження селищного

голови

№ 18 від 10.03.2020 року

Графік

проведення загальних зборів громадян  за місцем проживання

на підвідомчій території

с. Колодяжне                                                     - 24. 03.2020 року о 11-й год.

адмінприміщення

с. Мала Козара                                                  -  25.03.2020  о  11-00 год.

( клуб с. Мала Козара)

с. Пилипо-Кошара                                            -  25.03.2020 року о  13 -00 год.

( клуб с. Пилипо-Кошара )

смт. Миропіль ( мікрорайон  Старого

Мирополя)                                                        - 24 .03.2020  року о 15-й год.

( Будинок Культури )

село Дертка                                                       -  27 .03.2020 року об 11-й год.

( клуб села Дертка)

Смт .Миропіль (мікрорайон центру

та Кам’янки )                                                   -   31. 03.2020  року об 11-й год.

(адмінбудинок селищної ради)

с. Печанівка                                                      -   20.03.2020 року о 12-й год.

с. Паволочка                                                     -   20.03.2020 року  о 10-й год.