Вітаємо зі святом Останнього дзвінка!

Сьогодні, 29 травня 2020 року, для школярів закладів загальної середньої освіти громади пролунав Останній дзвінок. Вперше він проходив у форматі онлайн.

Яким би нетиповим і важким видався цей навчальний рік, він також був неймовірним: шкільні сайти, групи у вайбері, телефонні дзвінки– вчителі використовували різні методи, щоб навчання під час карантину тривало. Звісно, це поклало додаткові обов'язки і на батьків, які мали також допомагати дітям удома. Але ми впоралися.

Вітаємо всіх, хто причетний до цього радісного і трохи сумного свята. Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо учням і педагогам гарного відпочинку та перезавантаження перед наступним навчальним роком. А випускникам 11-х класів – гідно пройти випробування зовнішнього незалежного оцінювання, досягти амбітних планів і величних звершень!