Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

U-LEAD з Європою за підтримки ЄС доставила «скриньки здоров’я» у громади «Наприкінці

«Наприкінці березня Програма «U-LEAD з Європою» за підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії розпочала співпрацю з Міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» для надання допомоги ОТГ у боротьбі проти коронавірусу COVID-19.

Програма закупила та вже почала доставляти 1900 захисні набори, що містять медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактні термометри, захисні окуляри та респіратори у більше ніж 900 сільські об'єднані громади та ОТГ малих міст з метою підтримки працівників охорони здоров’я у цей складний час.» - повідомляє  сайт decentralization.gov.ua

09 червня 2020 року КНП «Миропільська АЗПСМ»  отримало благодійну допомогу від «Катаріас Україна» за підтримки Програми «U-LEAD З Європою», відповідно листа-звернення селищного голови Валерія Гиндича, №318 від 05.05.2020 року. Отримане відправлення «Скринька здоров’я громади» у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів  для медперсоналу  надасть суттєву підтримку у  боротьбі з пандемією COVID - 19.

Щиро дякую фонду «Катаріас Україна», місцевій владі та небайдужим людям, які шанують працю медиків та надають постійну підтримку у такий нелегкий час.

                                                                                  Головний лікар                     Лариса Стужук« повернутися до списку новин