Шановні жителі

Миропільської ОТГ!!!

Сьогодні за добу в Україні зафіксовано новий антирекорд - 689 нових випадків захворювання на COVID-19. Протягом тижня спостерігається підвищення кількості випадків захворювання. На території громади виявлено 1 випадок захворювання на COVID-19, дистанційно ведеться спостереження за контактними особами з 04.06.2020р. За період карантину медиками КНП «Миропільська  АЗПСМ»  спостерігалось понад 45 прибулих із-за кордону, в яких під час нагляду не виявлено клінічних проявів хвороби.

Відчуття безпеки, яке з'явилося у багатьох жителів нашої громади, не повинно стати приводом для легковажності. Адже статистика свідчить, що вірус продовжує циркулювати та інфікувати людей.

Нагадую, що пом'якшення карантину означає надалі дотримання заходів безпеки, а саме

-дотримання маскового режиму;

-дезінфекція рук;

-звернення до лікаря при перших симптомах захворювання ;

Кожен житель громади несе особисту відповідальність за своє здоров'я, а тому рекомендую не наражати на небезпеку і не ставити під загрозу своє життя та життя своїх близьких.

З повагою головний лікар Лариса Стужук