До уваги жителів громади

Дата: 31.07.2020 14:30

Шановні жителі Миропільської громади!

Значно зростає захворюваність на COVID-19 по всій Україні, але хвилює те, що за період з 24.07.2020-30.07.2020 року на території Миропільської громади виявлено 12 випадків. Серед хворих шість чоловік пенсійного та шість працездатного віку, із них двоє людей до 30 років. Наразі п'ятеро осіб отримує стаціонарне лікування, решта отримує амбулаторне лікування, а також під медичним наглядом знаходяться 37 контактних осіб.

Єдиний спосіб зупинити стрімке поширення хвороби - це дотримання встановлених правил МОЗ. Вони загальновідомі та практикуються у всьому світі: масковий режим у громадських місцях, дотримання соціальної дистанції і використання антисептиків.

Пам'ятайте! Захворіти на COVID може кожен житель, але ця інфекція несе загрозу для життя літніх людей та людей з хронічними хворобами. Тому дуже важливо турботливо, дбайливо, ввічливо ставитися один до одного, а особливо до родин захворілих та медичних працівників громади!

Головний лікар  КНП "Миропільська АЗПСМ" Лариса Стужук