Усі ми - єдина родина!

Дата: 21.08.2020 15:30

Україна - це наша країна, це наша Батьківщина, в якій мудрість віків і пам'ять тисячоліть, це безцінне багатство, в якому народ живе, передає з покоління в покоління свою славу, незалежність, культуру і традиії.

21 серпня 2020 року біля приміщення Колодяжненського Будинку культури було проведено свято під назвою "Усі ми - єдина родина", з урочистим внесенням  прапора держави. Директор СБК Самофалов Н. В. розповіла, як наша Україна роками йшла до незалежності і сьогодні ми маємо уже 29 років вільної, квітучої, незалежної країни.

До цієї дати в сільській бібліотеці бібліотекарем Пясківською Н. П. підготовлено книжкову виставку "Горнусь до тебе, Україно" та вірші "Про Україну" прочитала студентка Вінницького національного аграрного університету Момотюк Альона. До свята долучились учні місцевої школи.