Серпнева конференція для працівників закладів освіти

Напередодні початку нового навчального року аби підвести підсумки минулого 2019/2020  року та визначити пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік освітяни Миропільської ОТГ зібрались на  традиційні серпневі зібрання. Цьогоріч ці заходи проходили в іншому, незвичному форматі, з суворим дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Вчителів початкових класів  гостинно зустріла  КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів», а природничо-математичного та гуманітарного циклу  -  КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» .

Практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги-організатори й асистенти вчителів працювали на свіжому повітрі, в альтанці  на території  КНП «Миропільська АЗПСМ».

Керівники і вихователі закладів дошкільної освіти обговорили свої важливі  теми в Миропільському центрі розвитку дитини.

Керівники закладів освіти Миропільської ОТГ обговорювали організацію початку нового навчального року та роботу закладів освіти в умовах пандемії в адмінприміщенні Миропільської селищної ради.

Бажаємо усім міцного здоров'я та успіхів у новому навчальному році!