Дата: 02.09.2020 16:40

"Історія нас не вчить, що ми маємо робити,

проте вона показує, чого робити не слід". -

Хосе Ортега-і Гассет.

Сьогодні, 2 вересня 2020-го року, минає 75 років після закінчення Другої світової війни. Саме у цей день 1945-го року був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

З нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни у закладах освіти та культури Миропільської ОТГ вшанували пам'ять загиблих воїнів. За участю учнів, вчителів  та працівників культури відбулося покладання квітів до обелісків. В навчальних закладах були проведені  історичні години та музейні уроки. Учні та педагоги мали змогу  поділилися спогадами своїх бабусь, дідусів, рідних про ті жахливі часи, які не оминули жодну родину.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вклоняємося живим учасникам війни...