Пам'ять живе вічно

Дата: 02.09.2020 16:53

2 вересня 1945 року після капітуляції Японії закінчилась Друга світова війна. Для України вона стала національною трагедією, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси. Внаслідок війни Україна понесла надзвичайно великі втрати.

Цього року, з нагоди 75- ї річниці перемоги над нацизмом, ми поминаємо всіх загиблих наших земляків. Низький уклін їм і вічна пам'ять.

Годиною пам'яті під назвою «Пам'ять живе вічно» вшанували загиблих односельчан і в селі Колодяжне.

До обеліска Слави діти місцевої школи поклали квіти, згадали всіх поіменно і пом'янули  їх хвилиною мовчання.

Бібліотекарем Пясківською Н.П. підготовлено художньо-ілюстративну виставку  «Ніхто не забутий…»

Пам'ятаймо нашу історію, бережімо мир сьогодення для прийдешніх поколінь.