Вітаємо З Днем підприємців!

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Щиросердно бажаю усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою в. о.  селищного голови,  секретар ради  Тетяна ЄВСЕЄНКО