Екскурсія до бібліотеки КУ Миропільської ЗОШ І-ІІІст., присвячена Всеукраїнському дню бібліотек

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Саме з цією метою 02 жовтня в шкільній бібліотеці було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію для дітей старших груп.

Бібліотекар Шрам Тетяна Сергіївна  провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомила дітей з правилами користування книгою,  показала мультфільм про цінність книжок та як потрібно поводитися в бібліотеці.

На згадку Тетяна Сергіївна подарувала дітям книжки – розмальовки. А малята поздоровили бібліотекаря з професійним святом. День бібліотекаря  співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри Вам у власні сили, Надії на те, що Ваша праця буде достойно визнана, Любові Ваших користувачів і Мудрості у здійсненні великих планів.