В Україні з січня 2018 року з'являться нові правила для роботодавців, тепер необхідно буде мати в штаті підприємства працівників старше 45 років і не менше 4% від загальної чисельності працівників.

Дата: 23.10.2017 16:12

Міністр соцполітики Андрій Рева розповів, що ця норма вводиться в зв'язку з пенсійною реформой. Експерти кажуть, що це суттєво не вплине на ринок праці, але в окремих сферах таку вимогу виконати буде складно.

За словами Реви, багато роботодавців відмовляються брати на роботу людей передпенсійного віку. "Ми це питання вирішимо за допомогою введення мінімальних квот. Щоб у кожному трудовому колективі 4% працівників були у віці від 45 років і старше. І будемо стежити через Держслужбу праці за тим, щоб норма дотримувалися", - сказав Рева.

Державний інспектор                                              О.В.Боровець