21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2020 16:43

Традиційно 21 вересня в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні  – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.  Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

З нагоди Дня миру у  ЗЗСО Миропільської ОТГ  пройшли тематичні заходи: флеш-моби «Україна», фото - челенджі «Діти України за мир», квести, конкурси малюнків на асфальті «Я за мир в Україні». Класними керівниками та класоводами були проведені уроки миру : «Я обираю МИР!», "Мир на Землі -одвічна мрія людства", «Долоньки МИРУ», «Ми хочемо у мирі жити!» «Мир на землі – радість у родині». Учні початкових класів взяли участь у акції "Діти України за мир".  Також школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.  До кожного паперового голуба прикріпили свої  листи, в яких бажають усім людям здоров’я, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими. Всі виготовлені листівки діти подарували своїм рідним та близьким. Усім дякуємо за гарно проведену роботу!