До Миропільської ОТГ завітала начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА

Дата: 06.10.2020 16:52

06 жовтня 2020 року з робочим візитом до Миропільської ОТГ завітали начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Колесник Людмила Миколаївна та головний спеціаліст управління освіти і науки  Житомирської ОДА Кравчук Тетяна Юріївна. У ході зустрічі Колесник Л.М. та Кравчук Л.М. відвідали заклади загальної середньої освіти  громади. Зокрема у КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" їхню увагу привернув харчоблок закладу. В КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія" Людмила Миколаївна та Тетяна Юріївна мали змогу спостерігати, як проходить велике будівництво по проекту ДФРР "Реконструкція (ефективна термосанація) КУ "ОНЗ"Миропільська гімназія" та початок робіт по проекту "Капітальний ремонт харчоблоку КУ Миропільської селищної ради ОНЗ "Миропільська гімназія" .