Живе козак у кожного в душі

Вшановуючи мужність і героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, щорічно14 жовтня в Україні відзначають свято – День захисника України, водночас з Днем українського козацтва.

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, що активно впливає на історію України ХVІІ - ХVІІІ ст. Його історичне значення важко переоцінити. Народ нашої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією.

З нагоди цього свята  в  Колодяжненській сільській бібліотеці було проведено годину слави та підготовлено літературно-історичну виставку «Збережемо козацьку славу». А також тут звучали  вірші  про козацьку добу «Вітчизну й волю вмієм захищати»  та «Свята Покрова» .