Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Проблеми протидії торгівлі людьми

30 жовтня відбувся семінар, який провели  фахівці Житомирського жіночого інформаційно - консультативного центру щодо проблеми протидії торгівлі людьми . Вони презентували проект "Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації", який здійснюється в рамках Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). 
Зустріч проходила на території Миропільської ОТГ на якій були присутні : заступник з гуманітарних питань, соціальні працівники, соціальні педагоги, психологи, заступники з виховної роботи, педагоги - організатори, бібліотекарі, завідуючі клубами. На семінарі були розглянуті наступні питання: " Види торгівлі людьми та наслідки ", " Статистика виявлених ОПТЛ Житомирщини", "Реально - життєві історії постраждалих осіб", " Закон України "Про протидію торгівлі людьми", " Інформаційна робота щодо попередження торгівлі людьми в громаді", "Перенаправлення ймовірно постраждалої особи від торгівлі людьми", тощо. 
Зустріч була змістовною, пізнавальною, корисною, інформаційною та актуальною у наш час.
Сподіваємось на подальшу співпрацю з Житомирським жіночим інформаційно - консультативним центром з даної теми.« повернутися до списку новин