Житомирська область, Житомирський район

14 грудня в України відзначають День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку, 14 грудня, в Україні відзначають День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя забрав смертоносний атом!