Житомирська область, Житомирський район

До селищного бюджету Миропільської громади надійшла субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток

Гарна новина на завершення фінансового 2020 року! Завдячуємо ми  за неї  Народному депутату України Сергію Володимировичу Кузьміних, який підняв клопотання перед Кабміном про спрямування  коштів.  Довгоочікувана субвенція з державного бюджету на соціально-економічний розвиток надійшла в останні дні року. Це цільова субвенція, спрямована на фінансування закінчення робіт з будівництва  дитячого садочка у с. Печанівка.  За виділені кошти підрядна організація проведе закупівлю меблів. Садочок повинен здатися в експлуатацію у І кварталі 2021 року. Всі з нетерпінням чекаємо на цю подію!