Миропільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Центру надання адміністративних послуг Миропільської селищної ради

Дата: 04.01.2021 17:53

Миропільської селищної ради

-  на посаду державного реєстратора

громадян України з повною вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство; знанням державної мови; вмінням роботи на комп’ютері на рівні користувача; стажем служби в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стажем роботи в інших сферах управління не менше 3 років;

• на посаду адміністратора

громадян України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра; стаж роботи в державній службі,  органах місцевого самоврядування не менше 1 року чи інших сферах управління не менше 3 років. Повинен знати Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про засади запобігання та протидії корупції", Закони України  «Про адміністративні  послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», інші закони України та укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування (до 03.02.2021 року)  за адресою  смт. Миропіль, вул. Центральна, 38.