У подоланні наслідків негоди

Дата: 12.02.2021 10:19

Справжня зимова погода, з рясними снігопадами та хуртовинами, вже тиждень поспіль, з одного боку, тішить нас кришталевою чистотою краєвидів, а з іншого – завдає неабиякого клопоту водіям та пішоходам. Задля недопущення снігового колапсу на дорогах, силами громади максимально залучається снігоочисна техніка. Роботи ведуться, починаючи з 3 – 4-ї години ночі. Так, можливо, сніг прибирається не відразу всюди, але центральні траси та шляхи для підвозу дітей до шкіл і садочку розчищаються ще до початку робочого дня. Просимо жителів громади з розумінням поставитись до ситуації, що склалася.

Щиро дякуємо за безпосередню участь у снігоочисних заходах В’ячеславу Орищуку, Андрію Голяці, Віктору Бідюку, Івану Шилюку та працівникам комунальних підприємств "Миропільське" і "Містечко". За важливу допомогу в організації розчищення вулиць громади від снігу висловлюємо вдячність керівнику ТОВ «Полонне-Агро» Є. В. Полякову, виконавчому директору ТОВ «Єлисейські поля» І. Ю. Дубині,  директору ПРАТ «Печанівський комбінат хлібопродуктів» О. В. Білику, керівнику СТОВ «Печанівське» М. В. Кондратюку, виконавчому директору ТОВ «Літліс» Л. І. Туз, начальнику 10 ТВУЗ С. І. Власюку, керівникам комунальних підприємств Степ'юку Ю. В. та Данилюку О. В.

Лише завдяки спільним зусиллям ми зможемо покращити життя в громаді!