Завершився процес реєстрації кандидатів у депутати

Дата: 27.02.2021 09:47

26 лютого 2021 року Миропільська селищна територіальна виборча комісія на своєму засіданні зареєструвала наступних кандидатів у депутати Миропільської селищної ради по виборчому округу 7 (с.Печанівка, с.Паволочка) на проміжних виборах депутатів селищної ради 28 березня 2021 року:
1. Максимчук Василь Миколайович, 1954р.н., освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, проживає в с.Паволочка, об'єкт висування - Житомирська територіальна організація ПП "Європейська Солідарність".
2. Петров Костянтин Олексійович, 1952р.н., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає в с.Печанівка, об'єкт висування - самовисування.
3. Цегельнюк Катерина Володимирівна, 1986р.н., освіта вища, безпартійна, головний спеціаліст фінансового відділу Миропільської селищної ради, проживає в с.Печанівка, об'єкт висування - самовисування.