До Лесиного ювілею

Дата: 28.02.2021 22:35

Освітні та культурно-мистецькі заклади нашої громади разом з усією Україною і світовою спільнотою активно долучилися до відзначення 150-річчя всесвітньо відомої письменниці, перекладачки, громадської активістки, нашої землячки Лесі Українки.

Карантинні обмеження не завадили щиро привітати Лесю читацькими флешмобами і челенджами, виставками, колажами та лепбуками, на відеолекторіях та віртуальних екскурсіях, за круглими столами та в онлайн-форматі. Декламувалися поетичні та епістолярні твори, інсценізувалися уривки драм, виконувалися пісні на слова поетеси-ювілярки.

Наймолодші вихованці дитячих садочків та їх вихователі, учні й педагоги усіх освітніх закладів та школи мистецтв, аматорські колективи, працівники бібліотек та їх відвідувачі не лише сповна розкрили різноманіття і неповторність творчості Лесі Українки, але й цілком зламали стереотипи та розвінчали міфи про геніальну письменницю як про «хвору, слабосилу дівчину». Крізь призму проведених заходів Лариса Косач-Квітка постала перед нами високо інтелектуальною, прогресивною, модною, впевненою в собі європейкою зі щирою українською душею.

Дякуємо усім учасникам відзначення ювілею Лесі Українки! Впевнені, що і після 25 лютого вивчення творчої спадщини письменниці буде тривати зі ще більшим захопленням, бо її життя мотивує на перемоги, а її творчість – надихає на прекрасне!

Більше фото та відеоматеріалів з проведених заходів можна переглянути на сторінках та групах у Facebook:

ОНЗ "Миропільська гімназія"

Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів