До Дня народження Кобзаря

Дата: 09.03.2021 14:47

У цьому році минає 207-ма річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його.

Сьогодні, 9 березня бібліотекарі Світлана Меша і Тетяна Гончарук вшанували світлу пам'ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника. У бібліотеках Миропільської ТГ  до дня народження Тараса Шевченка  організовано книжкові виставки.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини геніального письменника – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.