Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Територіального центру

Дата: 12.03.2021 09:54

11 березня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миропільської селищної ради», у якому взяли участь два претенденти: Вербенець Т. В. та Мицюк В. С.

Конкурсний відбір проходив у два етапи: письмовий іспит на перевірку знань законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг) та презентація перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Обидва учасники конкурсу успішно справилися із завданнями, виявили компетентність, цілеспрямованість, бажання працювати задля розвитку закладу та соціальної сфери громади.

З незначною різницею в кількості набраних балів перемогу отримала Вербенець Тетяна Володимирівна, яка має стаж роботи в галузі надання соціальних послуг населенню більше 6 років. З переможцем конкурсу буде укладено трудовий договір терміном на 1 рік.

Переконані, що новообраний керівник закладу Вербенець Т. В. та завідуючий відділенням Мицюк В. С. разом з усім колективом Терцентру будуть працювати однією злагодженою, ініціативною, проактивною командою, здатною розвинути потужний потенціал закладу та підвищити рівень надання соціальних послуг у громаді. Зі свого боку органи місцевого самоврядування гарантують співпрацю та підтримку установі задля досягнення мети.