Пишаємося переможцями обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2021»

Дата: 22.03.2021 21:34

Відповідно до Наказу Житомирського ОІППО № 61-ОД від 15 березня 2021 року, переможцями обласної виставки перспективного педагогічного досвіду "Сучасна освіта Житомирщини - 2021" визнано педагогів нашої громади і нагороджено:

Дипломом І ступеня:

• Левківську Юлію Сергіївну, практичного психолога ОНЗ "Миропільська гімназія";
  • Пресіч Олену Василівну та Пресіча Анатолія Миколайовича, вчителів математики ОНЗ "Миропільська гімназія";
  • творчу групу педагогів Миропільського центру розвитку дитини – Усач Т. В., Панчук С. В., Цьомик М. О., Грабіну О. В., Фещук І. С.

Дипломом ІІ ступеня:

• Багінську Ольгу Анатоліївну, вчительку української мови та літератури ОНЗ "Миропільська гімназія";
  • Гиндич Тетяну Василівну та Шрам Тетяну Сергіївну, вчителів історії Миропільської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Рожко Катерину Леонідівну, вчительку біології ОНЗ "Миропільська гімназія";
  • Шевчука Петра Георгійовича, вчителя інформатики ОНЗ "Миропільська гімназія".

Дипломом ІІІ ступеня:

• Кужелюк Любов Іванівну, вчительку математики Миропільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Щиро дякуємо за кропітку, наполегливу працю! Зичимо творчої наснаги, невичерпної енергії, міцного здоров'я та прихильності Долі! Нехай Ваші старання і надалі увінчуються успіхом - Вашим особистим і Ваших учнів!!!