Оголошується місячник благоустрою та санітарного очищення

Дата: 02.04.2021 16:18

До відома жителів селища та керівників підприємств, організацій, установ, приватних підприємців

З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою  підвідомчої раді території, відповідно до ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет селищної ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та  жителів селища  про те, що на території ради  з 30.03.2021 р. по 30.04.2021 р. оголошено місячник  благоустрою, санітарного  очищення   та  встановлено  єдиний санітарний  день – П’ЯТНИЦЮ.

Просимо взяти активну участь у приведенні  до належного  санітарного стану  прилеглих до будівель територій, кладовищ селища.

Осіб, винних у порушенні правил  благоустрою, буде притягнуто до  відповідальності за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім того, повідомляємо, що  17 квітня 2021 року на підвідомчій раді території оголошено ДНЕМ БЛАГОУСТРОЮ.