Миропільська територіальна громада
Житомирської області

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території яка розташована за межами смт. Миропіль Романівського району Житомирської області»

Дата: 08.04.2021 15:57

Фото без опису

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та з метою одержання зауважень і пропозицій Житомирська районна державна адміністрація Житомирської області повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Житомирської РДА Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (надалі – СЕО) детального плану території (надалі – ДПТ) яка розташована за межами смт. Миропіль Романівського району Житомирської області.

та на офіційному веб-сайті Миропільської ОТГ https://myropilska-gromada.gov.ua

Пропозиції і зауваження до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території, яка розташована за межами  смт Миропіль Романівського району Житомирської області подаються, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог діючого законодавства України, до управління інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Житомирської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа:  головний спеціаліст управління  Григор’єва Алла Анатоліївна.

Адреса і контактні дані: вул. Лесі Українки, буд.1,   каб. 406, м. Житомир, 10003.

Тел.:(0412)-42-47-10, е-mail: vzhkma@zhtrda.zht.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто з 09.04.2021 по 23.04.2021 року.